מלונות מהדרין בירושלים

אנחנו מומחים בהשגת דילים הכי טובים במלונות מהדרין בירושלים.
פנו אלינו, עוד היום כדי להזמין לעצמכם מקום באחד ממלונות מהדרין ירושלים

פרימה פאלאס ירושלים

פרימה פאלאס ירושלים

מחיר מעולה לחג השבועות – רק 1,650 ₪ לזוג פנסיון מלא! מלון פרימה פאלאס בירושלים בשבת 'כי תצא' במחיר מיוחד – רק 1,590 ₪ לזוג! 
מלון רמדה ירושלים

מלון רמדה ירושלים

הקודם הבא מלון "רמדה ירושלים" ממוקם בכניסה הדרומית לירושלים המלון נבנה בשנת 1984 כמלון קונגרסים ומשתרע על שטח של כ 20 דונם. חדרי המלון פונים לנופה האורבני המרהיב ועוצר נשימה של ירושלים.
מלון לאונרדו פלז'ה ירושלים

מלון לאונרדו פלז'ה ירושלים

הקודם הבא אירוח ברמת 5 כוכבים במחיר הדקה ה-90!!!
מלון לב ירושלים

מלון לב ירושלים

'שבת ירושלים' (7/5) עם החזן העולמי יצחק מ. הלפגוט בביהכנ"ס הגדול! חדרים אחרונים במלון לב ירושלים ** ** המלון ממוקם בין שתי כיכרות במרכז העיר בירושלים, כיכר רג’ואן הנמצאת ביציאה מהמלון וכיכר “טליתא קומי” המפורסמת שבה עומדים שרידי בית היתומות בעל שם זהה. בכל בוקר, המלון מגיש ארוחת בוקר ישראלית
מלון המלכים

מלון המלכים

חדרים אחרונים! לילה אחד על בסיס פנסיון מלא רק 1,890 ₪ לזוג! הכמות מצומצמת. מחיר מדהים לשבת הקרובה רק 1,300 ₪ פנסיון מלא לזוג
מלון המלכים

מלון המלכים

חדרים אחרונים! לילה אחד על בסיס פנסיון מלא רק 1,890 ₪ לזוג! הכמות מצומצמת. תיאור המלון לקבלת הצעה תיאור המלון חזית המלון המפורסמת, עם המרפסות הציוריות מהן גולש גרניום צבעוני, מקבלת את פני האורחים ומשרה אווירה האותנטית מהרגע הראשון. המלון צמוד לבית הכנסת הגדול  ו'היכל שלמה' ובמרחק הליכה מהכותל המערבי.
מלון גני ירושלים

מלון גני ירושלים

סופ"ש ארוך (שישי-שני) עם תכנית מגוונת, מרצים מעולים ומקהלה, רק 3,500 ₪ לזוג! אירוח איכותי באווירה חגיגית ותכנית עשירה במלון גני ירושלים. מלון 'גני ירושלים' נותן תמורה גבוהה, עיצובו המיוחד, החדרים הצופים לנוף ירושלמי, האירוח המלוטש והשירות האישי, זיכו אותו בדירוג גבוה בין מלונות ירושלים.  
מלון שערי ירושלים

מלון שערי ירושלים

מלון שערי ירושלים נמצא במרחק הליכה ממרכז הכנסים של בנייני האומה, מוזיאון ישראל, משכן הכנסת ואתרי תיירות רבים אחרים.  
מלון המלך שלמה ירושלים

מלון המלך שלמה ירושלים

מלון המלך שלמה ירושלים – מלון מפואר 5 כוכבים, השוכן בנקודת המפגש שבין שכונות ירושלמיות עתיקות לאזורי יוקרה מודרניים.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן